Děkujeme vám, že již podruhé podpoříte děti z Centra Hájek spolu s Liduškou :-)

V týdnu od 3. do 7. dubna se opět budeme všichni setkávat během charitativního týdne na podporu organizace Centrum Hájek.

Co bude letos jiné? Máme obrovskou radost, protože letos se k našemu Liduškovskému obchodu přidali další nadšenci se srdcem na dlani :-)

A co zůstává? Vybíráme na podporu dětí z Centra Hájek. Loni se nám podařilo společnými silami pořídit speciální rehabilitační židličku. V rámci letošního benefičního týdne bychom chtěli chtěli vybrat co nejvíce prostředků na nákup speciálního terapeutického chodicího pásu.

Jak a kde lze přispět

Letos to mají Plzeňáci i přespolní s dobrým srdcem ještě jednodušší :-)

1) Na následujících místech budou umístěny sbírkové kasičky - označené a bezedné :-)

  • Farmářský obchod U Lidušky na Roudné
  • Lékárna Bezovka
  • GIORGIO Fashion
  • Fitness Slovany
  • J&A pohybové studio

2) Peníze můžete postat přímo na transparentní účet Centra Hájek 6775441001/5500, jen nezapomeňte uvést variabilní symbol 0417 :-)
Zda vaše peníze dorazily na místo určení si můžete kdykoli zkontrolovat zde.

Podle § 20 odst. 8 Zákona o dani z příjmu si mohou právnické osoby odečíst hodnotu darů od základu daně, pokud hodnota daru činí alespoň 2000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 5 % z již sníženého základu daně. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou založeni nebo zřízeni za účelem podnikání. Pro daňové účely musí jít tedy minimálně o dar ve výši alespoň 2 000 Kč.

Co byste si neměli nechat ujít

Během charitativního týdne proběhne spousta zajímavých akcí - ochutnávek, přednášek i autogramiád významných osobností. Neváhejte, na každé z těchto událostí jste všichni srdečně vítáni :-)

Kalendář akcí naleznete zde, ale upozorňujeme vás, že se jedná o dílko značně živé a stále se rozvíjející a pučící :-) Vyplatí se proto kalendář pravidelně sledovat :-)