NOVINKY

Hokejové výhry :)

27. května 2024

Násobíme radost :) K českému zlatu jsme přidali odměny v soutěži s pivovarem Bizon a cukrárnou U Samků! Hokejový dort si odnesla Eva Š., basu piv z čižického pivovaru Markéta K., gratulujeme!

Rumcajs skončil na Doubravce 

12. května 2024
Rychlosoutěž o kilo luxusního Rumcajse skončila výhrou pro Báru P., gratulujeme :)

Den vítězství s bonusem pro pět z vás

8. května 2024

Děkujeme Šťáhlavickému pivovaru U Šenkýřů a pekárně Sebera za dárky pro pět výherců naší rychlosoutěže - Marii V., Evu F., Lucii F., Petrovi W. a Jaroslava H. :-)

Čarodějnice oslavilo pět výherců 

30. dubna 2024

Před filipojakubskou nocí jsme si dali rychlou soutěž, kde u každé Lidušky čekala jedna výhra v podobě věnce buřtů z uzenářství Šnajdr z Volduch. Gratulujeme Janám P. a S., Iloně K., Blance V. a Haně V. :)

Vítěz soutěže s farmou Belina nakupuje u Borynek

26. dubna 2024

Gratulujeme Markovi N. ke koši dobrot z biofarmy Belina Nežichov.

Soutěž s farmou Procházkových skončila

19. dubna 2024

Gratulujeme Mirce N. a těšíme se na předání výhry :)

Soutěž o louženské kuřátko má vítěze

12. dubna 2024

Gratulujeme Michaele S. :)

Ochutnejte naše tukové rohlíky

20. února 2024

LIDU rohlíky jsou hitem. Chutnají skvěle a dlouho vydrží vláčné. Jejich tajemstvím je kvalitní sádlo...

V nabídce nově velké pecny

15. ledna 2024

Již řadu měsíců koupíte u nás malé LIDU chleby pečené podle receptury p. Kanty z Touškova a také škvarkové chleby. Nově přidáváme i tradiční velké pecny pečené z hladké žitné a pšeničné chlebové mouky. Poznáte je podle křížku, který na sobě nesou. Děkujeme za Boží dar.

PF 2024

Přejeme vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a milých setkání.
Lidušky

Přijďte si Liduškám pro letošní mladá vína

11. listopadu 2023
U Lidušek koupíte vynikající svatomartinská vína z Moravy. Nenechte si je ujít :)

Děkujeme za nádherný bálový večer

3. listopadu 2023
Bylo to úžasné a my se už těšíme na další ročník :)
Fotky najdete na FB.

Pomozte nám neplýtvat

22. října 2023
Vyzkoušejte službu Nesnězeno a zachraňte před vyhozením dobré jídlo, ale třeba i květiny :)

Dožínky a ocenění Regionální potravina

9. září 2023
Bez dožínek a liduškovských dobrot by nemohlo skončit léto :) Tentokrát vybral Plzeňský kraj farmu Janko ve Vysoké Libyni. Děkujeme za ocenění Regionální potravina pro švarkovo-zelné placky Lidunky!

MÁME VLASTNÍ PEKÁRNU!

4. září 2023
Splnil se nám sen, Lidušky mají vlastní pekárnu. Pečeme celozrnné chleby podle receptu p. Kanty z touškovské pekárny, dále si od nás můžete koupit jemné tukové rohlíky a spoustu sladkého pečiva z čerstvě stloukaného másla.

Tuto jídlo!

2.-3. září 2023
Jsme rádi, že jsme s vámi mohli být na plzeňské náplavce na festivalu Tuto jídlo! 

Liduška na Sportmanii

12. srpna 2023
Od 12. do 20. srpna jste si mohli za OC Plzeň Plaza vyzkoušet všemožné druhy sportů, rozhýbat si tělo a hlavně se skvěle pobavit. Lidušky vám dodávaly energii :)

Jídelníček online i e-mailem

2. srpna 2023

Aktuální jídelníček farmářských obědů z našeho bistra najdete vždy na bistroulidusky.cz nebo nám můžete napsat a budete jej dostávat s předstihem přímo na vaši e-mailovou adresu.

Díky Terezce za lekci zdravého grilování

9. června 2023

Na Lochotíně nám Terezka Juppová připravila na grilu pochoutky, které potěšily tělo a pohladily duši. Děkujeme Farmě Diviš za darování vynikajících balkánských sýrů, halloumi a bílých jogurtů. Farmě Procházkových jsme vděčni za věnování čerstvé zeleniny z Polabí.

Lochotínské Lidušky slavily 1. narozeniny

5. května 2023

Náš liduškovský benjamínek oslavil své první narozeniny :) Přejeme Lochotínkám hodně štěstí!

Ochutnávali jsme hamburgery

17. dubna 2023

Je skvělé, kolik nadšenců se sešlo v neděli na Lochotíně u ochutnávky hamburgerů z vyzrálého hovězího z farmy Hyršov. Díky za skvělé odpoledne. Sledujte náš FB, hamburgery budeme k prodeji nabízet pravidelně u různých Lidušek!

Děkujeme Farmaparku u Toma za pozvání na FOOD FEST

1. dubna 2023
Včera jsme s vámi strávili nádherný den v areálu Farmaparku u Toma nedaleko Záluží a Ledců. A co vám u nás nejvíce chutnalo? Naše buchtičky se šodó a ovocem!

Lochotínská cukrárna se točila kolem kávy a perníčků

27. března 2023
Uplynulé dvě neděle jsme na Lochotíně pojali tematicky. 16.3. jsme si s Mistrem kávy Goranem z Orient Coffee povídali (samozřejmě) o kávě a následující neděli jsme pak spolu s našimi zákazníky zdobili perníčky pod vedením paní perníkářky Fabišíkové. Děkujeme za nádherná odpoledne!

Farma Spůle u Lidušek

15. únor 2023
Na Šumavě, kousek od Janovic nad Úhlavou, leží vesnička Spůle. Zde najdete malou rodinnou farmu Spůle, která nám každý týden přiváží úžasné mléčné dobroty - kravské i kozí. Ochutnejte lahodné mléko, kefíry, smetany či jogurty a raději moc dlouho neváhejte, mizí rychle.

Mixit v novém balení

28. ledna 2023
Fanoušků Mixitu, je mezi našimi zákazníky opravdu hodně a věříme, že originálních mixitáckých tub už máte doma na rozdávání. Určitě vás potěší, že si nyní můžete koupit müsli i v novém krabičkovém balení a k tomu ještě výrazně ušetřit.

Děkujeme a přejeme šťastný nový rok

18. prosince 2022

Milí přátelé, děkujeme všem za přízeň a přejeme vám klidné a pokojné svátky s těmi, které máte nejraději. Do nového roku vám přejeme především zdraví, štěstí a lásku.

Lidušky

Děkujeme všem za nádherný bálový večer

22. září 2022

Děkujeme všem, kteří se včera sešli v Saloonu Roudná, za nádherný večer a už se těšíme na další ročník liduškovského farmářského bálu. Speciální poděkování si zaslouží Stanislav Jurík, který nás celým večerem galantně provedl, a samozřejmě všichni účinkující. Díky!

Liduška oslavila 8. narozeniny 

30. září 2022
Dnes slavíme 8. narozeniny! 30. září 2014 se poprvé otevřely dveře roudenské Lidušky a během let jsme se díky vám rozrostli ve velkou rodinu.  Děkujeme všem za přízeň!

Pro obědy na Roudnou i Lochotín

1. září 2022

Každý všední den pro vás chystáme na obědy v krabičkách. Jistotou je si předem zavolat a rezervovat si, na co máte chuť

  • Lochotín, Gerská 11, tel. 739 373 353 
  • Roudná, Na Roudné 1, tel. 603 226 682

Na Lochotíně se navíc můžete v našem novém bistru v klidu nasnídat, nasvačit, naobědvat i jen tak posedět u kávy.

Lidušky byly s vámi na Sportmanii

28. srpna 2022

Po celých deset dní vám Lidušky ve Škoda parku doplňovaly energii a dělaly dobrým jídlem radost. V liduškovském stánku jste ochutnali od všeho - zeleninové a luštěninové polévky, trhané maso s tortillou či chlebem, obložené chleby s čerstvými pomazánkami a zeleninou, tradiční české sladké pečivo, domácí limonády Kitl i vynikající kávu od Gorana. Těšíme se, až se zase někde potkáme!

Změna prodejní doby

15. června 2022
Už nemusíte kontrolovat prodejní dobu u jednotlivých Lidušek. Od pátku 16. června je všude jednotná :-)

  • pondělí - pátek: 7:00 - 18:00
  • sobota: 8:00 - 12:00

Setkání Lidušek

5. června 2022

Před měsícem jsme poprvé oficiálně otevřeli na Lochotíně dveře zákazníkům, před týdnem jsme mu požehnali a včera Liduška přivítala pěkně pohromadě celou svoji rodinu, včetně našeho Františka, který dohlíží na náš eshop :-) Snímek z našeho setkání najdete na Facebooku

Pokřtili jsme nový obchod

26. května 2022
Ve čtvrtek 26. května jsme slavnostně pokřtili náš nový obchod na Lochotíně v Gerské ulici. K naší velké radosti přišla řada vzácných kmotrů a milí hosté z řad našich nejbližších. Láskyplného požehnání se naší nové Lidušce dostalo od P. Šebastiána Pavla Smrčiny.

Na Lochotín na snídani, oběd i do kávu

22. května 2022

Nový obchod a bistro na Lochotíně vám nabízejí příležitost si v klidu vychutnat polévky, lahůdky, zákusky i kvalitní kávu z plzeňské pražírny Orient Coffee.

Otevřeli jsme v Plzni nový obchod a bistro na Lochotíně

5. května 2022

Těšíme se na vás na rohu Gerské a Studentské ulice :-)
Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7:30 - 18:00
sobota: 8:00 - 12:00

Nový občasník je věnován mléku

1. května 2022
U všech Lidušek si nyní můžete vzít nové číslo občasníku, kde najdete zajímavá vyprávění o našich farmářích, recepty Terezky Juppové a samozřejmě nemůže chybět ani názor výživového poradce Petra Novotného. Občasník si můžete stáhnout.

Od Lidušky vždy čerstvé

19. března 2022

Naše roudenské bistro připravuje denně řadu sladkých i slaných lahůdek. Stačí zavolat a rádi vám připravíme i obložené mísy nebo občerstvení k jakékoli události.

Novinka: Maso Kazda

11. března 2022

Přijďte si pro vynikající uzeniny z úpického řeznictví Kazda, u jehož vzniku stál již v roce 1926 dědeček Eduard. Uzenářství Kazda zpracovává výběrové čerstvé maso a sezónní zvěřinu od regionálních dodavatelů. Máme radost, že i u nás koupíte uherský bok, jelení pršut nebo úpické klobásky.

Jen držet palce nestačí!

25. února 2022

Chcete-li se s Liduškami připojit k těm, kterým osud Ukrajinců není lhostejný, podpořte je prosím finančně. Důvěryhodných organizací pořádajících sbírky je mnoho, lze poslat i dárcovskou sms. Díky za Ukrajinu!

Nezapomeňte na sv. Valentýna 

9. února 2022

Jsme nachystáni, přijďte si k Liduškám vybrat dárek z lásky :-)

Novinka: Paštiky Melememaso

20. ledna 2022

U Lidušek nově najdete luxusní paštiky Melememaso, které opakovaně získaly ocenění Great Taste, mezinárodního gurmánského Oskara, kterého uděluje odborná porota ve Velké Británii.

Stavte se u Lidušek pro nový Farmářský občasník

11. listopadu 2021

U všech Lidušek proběhla degustace a prodej letošních mladých vín, a to pod dohledem zkušených dam z Vinety Art :-)

Díky, že jste s námi pomohli dětem

26. listopadu 2021

24. a 25. listopadu probíhaly v Lochotínské ulici před prodejnou M.A.T. trhy, kde mohli vybrat ledacos na Vánoce, vyrobit či koupit adventní věnec, pochutnat si na svařáku a samozřejmě přispět na dobrou věc. Podpořili jste spolu s námi děti z Centra HÁJEK z.ú. a Občanského sdružení ProCit, z.s.

Děkujeme!

Ochutnali jsme letošní svatomartinská vína

11. listopadu 2021

U všech Lidušek proběhla degustace a prodej letošních mladých vín, a to pod dohledem zkušených dam z Vinety Art :-)

Děkujeme za nádherný bálový večer!

16. října 2021

Včerejší Farmářský bál byl fantastický a my se už těšíme na pátý ročník! Děkujeme všem hostům, účinkujícím, moderátorovi Stanislavu Juríkovi a samozřejmě i našim dodavatelům, kteří nás podpořili. Fotografie si můžete prohlédnout na našem FB.

Bistrovky u všech Lidušek

30. srpna 2021

U Lidušek najdete nyní hotová jídla jako od maminky, poctivá, bez chemie a bez éček. Polévky i hlavní chody, v každé skleničce pro dva strávníky. A najdou se i dobroty pro vyznavače low carb. 

Nové číslo Farmářského občasníku 

30. června

U Lidušek najdete nové číslo Farmářského občasníku věnované hovězímu masu z Hyršova. Můžete si ho také jednoduše stáhnout.

Farmářský občasník

15. března 2021

U Lidušek nyní k nákupu dostanete první číslo Farmářského občasníku! První vydání je věnováno kuřecímu masu a můžete se těšit na trochu vzpomínání, povídání o kuřecí farmě, doporučení výživového poradce Petra Novotného i báječné recepty od Terezy Juppové.

Nově krmivo pro psy 

27. února 2021

Dopřejte i svým mazlíčkům to nejlepší a přijďte na Roudnou vybrat si z masových konzerv a omáček Yoggies. Máme i speciální jogurt s nízkým obsahem laktózy, který může být nápomocen při řešení potíží s trávením.

Eshop opět bohatší, tentokrát o drogerii 

28. ledna 2021

Nejoblíbenější prací a čisticí prostředky značky Jelen už najdete i na liduškovském eshopu.

Jelen na www.nakupulidusky.cz.