NOVINKY

Služby

Otevřeli jsme v Plzni nový obchod na Lochotíně

5. května 2022

Těšíme se na vás na rohu Gerské a Studentské ulice :-)
Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7:30 - 18:00
sobota: 8:00 - 12:00

Od Lidušky vždy čerstvé

19. března 2022

Naše roudenské bistro připravuje denně řadu sladkých i slaných lahůdek. Stačí zavolat a rádi vám připravíme i obložené mísy nebo občerstvení k jakékoli události.

Novinka: Maso Kazda

11. března 2022

Přijďte si pro vynikající uzeniny z úpického řeznictví Kazda, u jehož vzniku stál již v roce 1926 dědeček Eduard. Uzenářství Kazda zpracovává výběrové čerstvé maso a sezónní zvěřinu od regionálních dodavatelů. Máme radost, že i u nás koupíte uherský bok, jelení pršut nebo úpické klobásky.

Jen držet palce nestačí!

25. února 2022

Chcete-li se s Liduškami připojit k těm, kterým osud Ukrajinců není lhostejný, podpořte je prosím finančně. Důvěryhodných organizací pořádajících sbírky je mnoho, lze poslat i dárcovskou sms. Díky za Ukrajinu!

Nezapomeňte na sv. Valentýna 

9. února 2022

Jsme nachystáni, přijďte si k Liduškám vybrat dárek z lásky :-)

Novinka: Paštiky Melememaso

20. ledna 2022

U Lidušek nově najdete luxusní paštiky Melememaso, které opakovaně získaly ocenění Great Taste, mezinárodního gurmánského Oskara, kterého uděluje odborná porota ve Velké Británii.

Stavte se u Lidušek pro nový Farmářský občasník

11. listopadu 2021

U všech Lidušek proběhla degustace a prodej letošních mladých vín, a to pod dohledem zkušených dam z Vinety Art :-)

Díky, že jste s námi pomohli dětem

26. listopadu 2021

24. a 25. listopadu probíhaly v Lochotínské ulici před prodejnou M.A.T. trhy, kde mohli vybrat ledacos na Vánoce, vyrobit či koupit adventní věnec, pochutnat si na svařáku a samozřejmě přispět na dobrou věc. Podpořili jste spolu s námi děti z Centra HÁJEK z.ú. a Občanského sdružení ProCit, z.s.

Děkujeme!

Ochutnali jsme letošní svatomartinská vína

11. listopadu 2021

U všech Lidušek proběhla degustace a prodej letošních mladých vín, a to pod dohledem zkušených dam z Vinety Art :-)

Děkujeme za nádherný bálový večer!

16. října 2021

Včerejší Farmářský bál byl fantastický a my se už těšíme na pátý ročník! Děkujeme všem hostům, účinkujícím, moderátorovi Stanislavu Juríkovi a samozřejmě i našim dodavatelům, kteří nás podpořili. Fotografie si můžete prohlédnout na našem FB.

Bistrovky u všech Lidušek

30. srpna 2021

U Lidušek najdete nyní hotová jídla jako od maminky, poctivá, bez chemie a bez éček. Polévky i hlavní chody, v každé skleničce pro dva strávníky. A najdou se i dobroty pro vyznavače low carb. 

Nové číslo Farmářského občasníku 

30. června

U Lidušek najdete nové číslo Farmářského občasníku věnované hovězímu masu z Hyršova. Můžete si ho také jednoduše stáhnout.

Farmářský občasník

15. března 2021

U Lidušek nyní k nákupu dostanete první číslo Farmářského občasníku! První vydání je věnováno kuřecímu masu a můžete se těšit na trochu vzpomínání, povídání o kuřecí farmě, doporučení výživového poradce Petra Novotného i báječné recepty od Terezy Juppové.

Nově krmivo pro psy 

27. února 2021

Dopřejte i svým mazlíčkům to nejlepší a přijďte na Roudnou vybrat si z masových konzerv a omáček Yoggies. Máme i speciální jogurt s nízkým obsahem laktózy, který může být nápomocen při řešení potíží s trávením.

Eshop opět bohatší, tentokrát o drogerii 

28. ledna 2021

Nejoblíbenější prací a čisticí prostředky značky Jelen už najdete i na liduškovském eshopu.

Jelen na www.nakupulidusky.cz.