NOVINKY

Objednávky bramborového salátu

14. prosince 2019

Poslední šance pro objednání liduškovského bramborového salátu na štědrovečerní stůl je v pátek 20. prosince. K vyzvednutí bude v pondělí 23.12. v roudenském bistru :-)

Prodej těst na vánoční cukroví

23. listopadu 2019

Chcete si před Vánoci ušetřit práci, ale zároveň se nechcete přijít o sváteční pečení? U plzeňských Lidušek si můžete objednat těsta připravená v našem bistru z čerstvě stloukaného másla, farmářských vajíček a dalších dobrot z našeho obchodu, Linecké a perníkové těsto je za 79 Kč/0,5 kg, těsto pro vanilkové rohlíčky 113 Kč/0,5 kg a těsto na pracny pak za 99 Kč/0,5 kg.

Objednávejte u plzeňských Lidušek :-)

V pondělí 28. října zavřeno

24. října 2019

V pondělí budeme slavit spolu s republikou, a proto si nakupte s předstihem :-) Přejeme vám krásný prodloužený víkend!

2. Farmářské vaření U Lidušky:

Francouzské bistro z českých surovin

12. října 2019

Zveme vás na 2. Farmářské vaření U Lidušky, které se bude konat v neděli 3. listopadu od 16 hodin ve farmářském bistru na Roudné. S Terezkou Juppovou se chystáme na francouzskou cibulačku, zapečený toust Corque madame a nebude chybět obrácený jablečný koláče Tarte Tatin. Prosíme o potvrzení účasti na mail I.churava@seznam.cz. Neváhejte, počet míst je omezen :-) Vstupné dobrovolné.

Objednávky na svatomartinské husy

4. října 2019

Neváhejte a už nyní si zamluvte husu na svatomartinskou pečínku :-) Husičky budou kulaťoučké kolem 4-5 kg a za cenu 249 Kč/kg. 

Zamluvte si husičku ještě dnes u své Lidušky :-)

Změna pracovní doby

3. října 2019

Od 7. října má naše roudenské bistro novou pracovní dobu: pondělí - pátek 8.00 - 15.00 h

Od září opět soboty i delší otevírací doba bistra

2. září 2019

Máme radost, s příchodem září budou všechny Lidušky opět prodávat i o sobotách, a to od 8 do 12 hod. Zároveň vás do roudenského bistra zveme nejen na obědy, ale i na snídaně a odpolední svačinky, protože nově máme otevřeno pondělí-pátek od 8 do 16 hod.

Lidušku najdete od září i v Praze

21. července 2019

V první polovině září se bude v Praze-Karlíně v Sokolovské ulici otevírat partnerská prodejna U Lidušky :-)

O prázdninových sobotách zavřeno

3. července 2019

Z důvodů dopravních uzavírek budou mít všechny Lidušky o všech prázdninových sobotách zavřeno. Děkujeme za pochopení a za přízeň, od září pojedeme opět postaru :-) Přejeme krásné léto!

Otevíráme farmářské bistro!

28. května 2019

Dnes otevíráme první farmářské bistro v Plzni. Rychlý oběd i svačinu si můžete koupit na Roudné hned vedle liduškovského obchodu. Více o bistru na www.bistroulidusky.cz 
Přejeme vám dobrou chuť :-D

Nákup do krabice :-)

17. května 2019

Hledáte něco praktičtějšího než nákupní tašky? Něco skladného, co se vám dobře ponese do auta? Kupte si u Lidušek ekologickou nákupní krabici :-)

Spouštíme nový eshop

22. dubna 2019

V úterý 23. dubna spouštíme nový eshop www.nakupulidusky.cz. Jednoduše si on-line objednejte a druhý den si nákup můžete vyzvednout u vybraných Lidušek, nebo vám jej v Plzni a nejbližším okolí přivezeme až domů :-) Trvanlivé zboží vám pošleme kamkoli po republice.

Velikonoční objednávky

8. dubna 2019

Je nejvyšší čas si zamluvit dobroty na sváteční stůl :-) Ozvěte se nám co nejdříve, ať máte vše jisté - kuřecí, krůtí i rybí maso, vepřové rolády, mazance, beránky, uzené, vejce, chleby, nádivku a cokoli vás ještě napadne :-)

Bálové poděkování

6. dubna 2019

Děkujeme vám všem za skvělý večer a doufáme, že se sejdeme i příští rok na 1. Farmářském bále "počtvrté" :-)

Pojďte s námi na Instagram 

29. března 2019

Od nynějška si můžeme popovídat nejen v liduškovských obchodech a Facebooku. Jsme tu pro vás i na Instagramu https://www.instagram.com/ulidusky/ :-)

Zveme vás na farmářský bál

8. ledna 2019

5. dubna se již potřetí setkáme na Roudné na liduškovském bále :-) Těšte se na The Shower, Holky Od Podkovy, Tutti Voci, tradiční ochutnávky farmářských dobrot i jedlou tombolu :-) Večerem bude provázet Standa Jurík. Vstupenky budou opět k zakoupení u všech Lidušek.

Slovany slaví narozeniny 

15. listopadu 2018

Letí to, Liduška na Slovanech dnes slaví 1. narozeniny :-) Děkujeme vám všem za přízeň, jsme s vámi rádi :-)

Křest doubravecké Lidušky

30. září 2018

Zveme vás na křest třetí liduškovské prodejny v Plzni-Doubravce :-) Budeme rádi, pokud v úterý 9. října 2018 přijdete a spolu s námi oficiálně uvedete novou Lidušku do života :-)

Nový obchod bude na Doubravce

18. července 2018

Ano, třetí liduškovský obchod brzy otevřeme u zastávky Poliklinika Doubravka nedaleko obchodního domu Centrum. Nový kabát již má, nyní se chystají pulty, regály a další nezbytnosti. Hned jak bude vše hotovo, budete mezi prvními pozvanými na slavnostní otevření :-)

Děkujeme vám za Expedici Ka-Mi-Li :-)

5. června 2018

Gratulujeme Expedice Ka-Mi-Li a hluboce smekáme! A i my plníme náš slib a přispíváme částkou 2700 Kč, kterou jsme díky vám a Liduškám pro Karla, Michala a Lindu vybrali. DĚKUJEME VÁM VŠEM ❤️

Podpořte expedici Ka-Mi-Li

15. května 2018

Expedice Ka-Mi-Li je úžasný projekt party nadšenců, kteří pro dobrou věc přeběhnou Řecko! A my se rozhodli je na dálku podpořit v farmářském stylu. Dali jsme tudíž přednost dobrému jídlu před běžeckými botami :-) Kupte si u nás kdykoli až do 3. června kořenicí směsi z řecké kuchyně, halloumi na gril či olivový olej a my za každý prodaný kousek za vás pošleme 10 kaček na transparentní účet expedice - 3113822063/0800.

Vítáme statek Bemagro

20. března 2018

Na Roudné vítáme mezi našimi dodavateli Bemagro, největší biodynamický statek v České republice. Bude k nám dovážet mléčné bio produkty a zeleninu z jižních Čech.

Zveme na farmářský bál :-) 

27. ledna 2018

6. dubna se opět můžete těšit The Shower, předtančení a taneční dílnu Souboru písní a tanců JISKRA a nově i na rokenrolovou show TK Black&Wait. A co dále? Bohatá labužnická tombola, ochutnávky farmářských delikates a farmářský fotokoutek :-)

Lístky koupíte v obchodě U Lidušky na Roudné
(tel. 603 226 682, info@obchodulidusky.cz). Zamluvit si je lze i v druhém obchodě na Slovanské ul., kam vám je velmi rádi dovezeme :-) CENY LÍSTKŮ: sál 440 Kč/ks, balkón 390 Kč/ks, salónek 250 Kč/ks, k stání 190 Kč/ks

Speciální poděkování moderátorovi Standovi Juríkovi a Speaker Agency.

Otevíráme novou prodejnu!

21. listopadu 2017

Ve středu 22. listopadu otevíráme novou prodejnu v Plzni na Slovanské ul. 82. Těšíme se na vás a srdečně vás zveme i na oficiální slavnostní zahájení ve středu 29. listopadu, kdy také nám všem v 14 hod. požehná P. Robert Bergman. 

Soutěž s regionálními potravinami

17. listopadu 2017

Nakupte výrobky oceněné jako "Regionální potravina" a získejte tašku nebo nákupní košík :-)

Brzy otevíráme na Slovanech

29. října 2017

Již brzo pro vás otevřeme v Plzni nový obchod na Slovanské ulici :-) 

Hledáme novou Lidušku :-)

14. října 2017

Budeme potřebovat více Lidušek! Máme plány, pro které by se nám hodily další šikovné, usměvavé a nadšené slečny i dámy na dlouhodobou brigádu, hlavní i vedlejší pracovní poměr. Nabízíme prima partu a stále nové zážitky. Chcete vědět více? Zavolejte nám na tel. 603 226 682 nebo napište na info@obchodulidusky.cz. Těšíme se na vás :-)

Oslavte sv. Martina

5. října 2017

Nezapomeňte si na sváteční stůl včas zamluvit letošní svatomartinské víno a kulaťoučkou husičku přímo z farmy. Vše pro vás rádi zajistíme, stačí zavolat :-)

Slané quiche a sladké zákusky

20. září 2017

Na našich pultech najdete nově dvě úžasné novinky. V pondělí a středu přijíždějí slané koláče - quiche, které v úterý a ve čtvrtek můžete prostřídat sladkými zákusky od Dorty jako od táty :-)

Platby stravenkami

29. července 2017

Nově u nás můžete platit i stravenkami Sodexo. Na možnosti platby "stravenkovou" platební kartou pracujeme :-)

Novinka: Fit-day

19. července 2017

Fit-day vám pomůže vyřešit otázku, jak rychle připravit snídani či svačinu obsahující vše potřebné pro vaše tělo i duševní pohodu. České směsi Fit-day vám přinášejí smoothie, palačinky nebo koláče, v kterých nechybějí bílkoviny, minerály a sacharidy v tom správném poměru. 

Thank You America :-)

4. května 2017

Jsme z Plzně, a proto se i my těšíme na Slavnosti svobody. Díky hyršovské farmě jedeme na speciální americké víkendové menu :-)

Děkujeme, jste úžasní :-)

20. dubna 2017

Děkujeme vám za podporu Charitativního týdne DARUJ SRDCEM. V sbírkové kasičce v našem obchodě se sešlo fantastických 28 914 Kč!

Farmářský bufet

19.1.2017

Plníme první z našich novoročních předsevzetí a otevíráme poctivý farmářský bufet. Pracujeme na tom, aby nezůstalo jen u párků v rohlíku :-)

Slavíme jsme 2. narozeniny :-)

30.9.2016

Děkujeme vám všem za přízeň a rostoucí nadšení pro zdravé potraviny a jídlo z farem :-)

Nové klobásy

19.8.2016

Tak tuto novinku si rozhodně nenechte ujít! Představujeme vám plísňovou klobásu z lanžhotského řeznictví uzenářského mistra Miroslava Hakaly.

Proč je Liduška Liduškou

13.8.2016

Víte, kterou otázku slýcháváme v poslední době nejčastěji? Proč je naše Liduška zrovna Liduška? :-)

Maminka Ivety Churavé, majitelky našeho obchodu, se jmenovala Ludmila. A když se proto hledalo jméno pro naši patronku, bylo to velmi jednoduché a rychlé. Naše Liduška je ztělesněním všech předností, které má ideální parťačka mít - drží nad námi ochrannou ruku, je spolehlivá, skromná, pracuje od rána do večera a nikdy si ani slůvkem nepostěžuje, s úsměvem vítá naše zákazníky a ještě oznamuje světu, co je u nás nového. A my ji za to máme rád!

Vrcovické mléko zvítězilo

6.8.2016

Nedávno se v dTestu hodnotila čerstvá mléka. A vítězem se stalo Vrcovické mléko, které najdete i v našich regálech :-) Dobrou chuť!

Měníme mailovou adresu

3.8.2016

Nově nám prosím pište již jen na adresu info@obchodulidusky.cz, děkujeme.