NOVINKY

Zdravé grilování s Terezkou
Lochotín: pátek 9. června

Je tu léto a k létu patří grilování. Terezka Juppová nám připraví na grilu pochoutky, u kterých nebudeme muset přemýšlet o kaloriích a se zdviženým prstem dumat o našem zdraví.  Přijďte ochutnat a popovídat si s Terezkou, která vaření vnímá jako meditaci, zbožňuje barevná jídla a miluje, když všem kolem chutná.

Děkujeme Farmě Diviš za darování vynikajících balkánských sýrů, halloumi a bílých jogurtů. Farmě Procházkových jsme vděčni za věnování čerstvé zeleniny z Polabí.

Lochotínské Lidušky slavily 1. narozeniny

5. května 2023

Náš liduškovský benjamínek oslavil své první narozeniny :) Přejeme Lochotínkám hodně štěstí!

Ochutnávali jsme hamburgery

17. dubna 2023

Je skvělé, kolik nadšenců se sešlo v neděli na Lochotíně u ochutnávky hamburgerů z vyzrálého hovězího z farmy Hyršov. Díky za skvělé odpoledne. Sledujte náš FB, hamburgery budeme k prodeji nabízet pravidelně u různých Lidušek!

Děkujeme Farmaparku u Toma za pozvání na FOOD FEST

1. dubna 2023
Včera jsme s vámi strávili nádherný den v areálu Farmaparku u Toma nedaleko Záluží a Ledců. A co vám u nás nejvíce chutnalo? Naše buchtičky se šodó a ovocem!

Lochotínská cukrárna se točila kolem kávy a perníčků

27. března 2023
Uplynulé dvě neděle jsme na Lochotíně pojali tematicky. 16.3. jsme si s Mistrem kávy Goranem z Orient Coffee povídali (samozřejmě) o kávě a následující neděli jsme pak spolu s našimi zákazníky zdobili perníčky pod vedením paní perníkářky Fabišíkové. Děkujeme za nádherná odpoledne!

Farma Spůle u Lidušek

15. únor 2023
Na Šumavě, kousek od Janovic nad Úhlavou, leží vesnička Spůle. Zde najdete malou rodinnou farmu Spůle, která nám každý týden přiváží úžasné mléčné dobroty - kravské i kozí. Ochutnejte lahodné mléko, kefíry, smetany či jogurty a raději moc dlouho neváhejte, mizí rychle.

Mixit v novém balení

28. ledna 2023
Fanoušků Mixitu, je mezi našimi zákazníky opravdu hodně a věříme, že originálních mixitáckých tub už máte doma na rozdávání. Určitě vás potěší, že si nyní můžete koupit müsli i v novém krabičkovém balení a k tomu ještě výrazně ušetřit.

Děkujeme a přejeme šťastný nový rok

18. prosince 2022

Milí přátelé, děkujeme všem za přízeň a přejeme vám klidné a pokojné svátky s těmi, které máte nejraději. Do nového roku vám přejeme především zdraví, štěstí a lásku.

Lidušky

Děkujeme všem za nádherný bálový večer

22. září 2022

Děkujeme všem, kteří se včera sešli v Saloonu Roudná, za nádherný večer a už se těšíme na další ročník liduškovského farmářského bálu. Speciální poděkování si zaslouží Stanislav Jurík, který nás celým večerem galantně provedl, a samozřejmě všichni účinkující. Díky!

Liduška oslavila 8. narozeniny 

30. září 2022
Dnes slavíme 8. narozeniny! 30. září 2014 se poprvé otevřely dveře roudenské Lidušky a během let jsme se díky vám rozrostli ve velkou rodinu.  Děkujeme všem za přízeň!

Pro obědy na Roudnou i Lochotín

1. září 2022

Každý všední den pro vás chystáme na obědy v krabičkách. Jistotou je si předem zavolat a rezervovat si, na co máte chuť

  • Lochotín, Gerská 11, tel. 739 373 353 
  • Roudná, Na Roudné 1, tel. 603 226 682

Na Lochotíně se navíc můžete v našem novém bistru v klidu nasnídat, nasvačit, naobědvat i jen tak posedět u kávy.

Lidušky byly s vámi na Sportmanii

28. srpna 2022

Po celých deset dní vám Lidušky ve Škoda parku doplňovaly energii a dělaly dobrým jídlem radost. V liduškovském stánku jste ochutnali od všeho - zeleninové a luštěninové polévky, trhané maso s tortillou či chlebem, obložené chleby s čerstvými pomazánkami a zeleninou, tradiční české sladké pečivo, domácí limonády Kitl i vynikající kávu od Gorana. Těšíme se, až se zase někde potkáme!

Změna prodejní doby

15. června 2022
Už nemusíte kontrolovat prodejní dobu u jednotlivých Lidušek. Od pátku 16. června je všude jednotná :-)

  • pondělí - pátek: 7:00 - 18:00
  • sobota: 8:00 - 12:00

Setkání Lidušek

5. června 2022

Před měsícem jsme poprvé oficiálně otevřeli na Lochotíně dveře zákazníkům, před týdnem jsme mu požehnali a včera Liduška přivítala pěkně pohromadě celou svoji rodinu, včetně našeho Františka, který dohlíží na náš eshop :-) Snímek z našeho setkání najdete na Facebooku

Pokřtili jsme nový obchod

26. května 2022
Ve čtvrtek 26. května jsme slavnostně pokřtili náš nový obchod na Lochotíně v Gerské ulici. K naší velké radosti přišla řada vzácných kmotrů a milí hosté z řad našich nejbližších. Láskyplného požehnání se naší nové Lidušce dostalo od P. Šebastiána Pavla Smrčiny.

Na Lochotín na snídani, oběd i do kávu

22. května 2022

Nový obchod a bistro na Lochotíně vám nabízejí příležitost si v klidu vychutnat polévky, lahůdky, zákusky i kvalitní kávu z plzeňské pražírny Orient Coffee.

Otevřeli jsme v Plzni nový obchod a bistro na Lochotíně

5. května 2022

Těšíme se na vás na rohu Gerské a Studentské ulice :-)
Otevírací doba:
pondělí - pátek: 7:30 - 18:00
sobota: 8:00 - 12:00

Nový občasník je věnován mléku

1. května 2022
U všech Lidušek si nyní můžete vzít nové číslo občasníku, kde najdete zajímavá vyprávění o našich farmářích, recepty Terezky Juppové a samozřejmě nemůže chybět ani názor výživového poradce Petra Novotného. Občasník si můžete stáhnout.

Od Lidušky vždy čerstvé

19. března 2022

Naše roudenské bistro připravuje denně řadu sladkých i slaných lahůdek. Stačí zavolat a rádi vám připravíme i obložené mísy nebo občerstvení k jakékoli události.

Novinka: Maso Kazda

11. března 2022

Přijďte si pro vynikající uzeniny z úpického řeznictví Kazda, u jehož vzniku stál již v roce 1926 dědeček Eduard. Uzenářství Kazda zpracovává výběrové čerstvé maso a sezónní zvěřinu od regionálních dodavatelů. Máme radost, že i u nás koupíte uherský bok, jelení pršut nebo úpické klobásky.

Jen držet palce nestačí!

25. února 2022

Chcete-li se s Liduškami připojit k těm, kterým osud Ukrajinců není lhostejný, podpořte je prosím finančně. Důvěryhodných organizací pořádajících sbírky je mnoho, lze poslat i dárcovskou sms. Díky za Ukrajinu!

Nezapomeňte na sv. Valentýna 

9. února 2022

Jsme nachystáni, přijďte si k Liduškám vybrat dárek z lásky :-)

Novinka: Paštiky Melememaso

20. ledna 2022

U Lidušek nově najdete luxusní paštiky Melememaso, které opakovaně získaly ocenění Great Taste, mezinárodního gurmánského Oskara, kterého uděluje odborná porota ve Velké Británii.

Stavte se u Lidušek pro nový Farmářský občasník

11. listopadu 2021

U všech Lidušek proběhla degustace a prodej letošních mladých vín, a to pod dohledem zkušených dam z Vinety Art :-)

Díky, že jste s námi pomohli dětem

26. listopadu 2021

24. a 25. listopadu probíhaly v Lochotínské ulici před prodejnou M.A.T. trhy, kde mohli vybrat ledacos na Vánoce, vyrobit či koupit adventní věnec, pochutnat si na svařáku a samozřejmě přispět na dobrou věc. Podpořili jste spolu s námi děti z Centra HÁJEK z.ú. a Občanského sdružení ProCit, z.s.

Děkujeme!

Ochutnali jsme letošní svatomartinská vína

11. listopadu 2021

U všech Lidušek proběhla degustace a prodej letošních mladých vín, a to pod dohledem zkušených dam z Vinety Art :-)

Děkujeme za nádherný bálový večer!

16. října 2021

Včerejší Farmářský bál byl fantastický a my se už těšíme na pátý ročník! Děkujeme všem hostům, účinkujícím, moderátorovi Stanislavu Juríkovi a samozřejmě i našim dodavatelům, kteří nás podpořili. Fotografie si můžete prohlédnout na našem FB.

Bistrovky u všech Lidušek

30. srpna 2021

U Lidušek najdete nyní hotová jídla jako od maminky, poctivá, bez chemie a bez éček. Polévky i hlavní chody, v každé skleničce pro dva strávníky. A najdou se i dobroty pro vyznavače low carb. 

Nové číslo Farmářského občasníku 

30. června

U Lidušek najdete nové číslo Farmářského občasníku věnované hovězímu masu z Hyršova. Můžete si ho také jednoduše stáhnout.

Farmářský občasník

15. března 2021

U Lidušek nyní k nákupu dostanete první číslo Farmářského občasníku! První vydání je věnováno kuřecímu masu a můžete se těšit na trochu vzpomínání, povídání o kuřecí farmě, doporučení výživového poradce Petra Novotného i báječné recepty od Terezy Juppové.

Nově krmivo pro psy 

27. února 2021

Dopřejte i svým mazlíčkům to nejlepší a přijďte na Roudnou vybrat si z masových konzerv a omáček Yoggies. Máme i speciální jogurt s nízkým obsahem laktózy, který může být nápomocen při řešení potíží s trávením.

Eshop opět bohatší, tentokrát o drogerii 

28. ledna 2021

Nejoblíbenější prací a čisticí prostředky značky Jelen už najdete i na liduškovském eshopu.

Jelen na www.nakupulidusky.cz.