NOVINKY

28. října zavřeno

18.10.2021

Ctíme státní svátky, ve čtvrtek 28. října bude proto u Lidušek zavřeno. Přejeme vám nádherný sváteční den :-)

Děkujeme vám za nádherný bálový večer! 

16.10.2021

Včerejší Farmářský bál byl fantastický a my se už těšíme na pátý ročník! Děkujeme všem hostům, účinkujícím, moderátorovi Stanislavu Juríkovi a samozřejmě i našim dodavatelům, kteří nás podpořili. Fotografie si můžete prohlédnout na našem FB.

Přijímáme objednávky na husy

4.10.2021

Rezervujte si co nejdříve svatomartinskou husičku z české farmy. Budou vážit 4-5 kg za cenu 265 kč/kg. Zavolejte nebo napište své Lidušce, ať s vám počítáme :-)

Změna pracovní doby na Doubravce a Slovanech

29.9.2021

Od pondělí 4. října se ve všední den budou u Slovanek a Doubravek otevírat ráno dveře již v 7:00.

Bistrovky z Mladé Boleslavi u všech Lidušek

30.8.2021

U Lidušek najdete nyní hotová jídla jako od maminky, poctivá, bez chemie a bez éček. Polévky i hlavní chody, v každé skleničce pro dva strávníky. A najdou se i dobroty pro vyznavače low carb. 

Nově u Lidušek Sýrárna Bratří Brunnerů 

1. srpna 2021

U všech Lidušek nyní koupíte báječné sýry, jogurty, tvaroh, smetanu a máslo ze Sýrárny Bratří Brunnerů.  Samozřejmě nechybí ani vyhlášený Jarošovský romadur...  

Nové číslo Farmářského občasníku

30. června 2021

U Lidušek najdete nové číslo Farmářského občasníku věnované hovězímu masu z Hyršova. Můžete si ho také jednoduše stáhnout.

Od 12. dubna opět bistro denně vaří

8. dubna 2021

Od pondělí 12.4. opět v bistru denně vaříme. Obědy budou jako vždy připraveny v krabičkách na Roudné, nebo si je od 11 hod. můžete objednat přes Dáme jídlo. Aktuální jídelníček najdete na stránce bistra. Přejeme dobrou chuť!

Velké změny na farmářském eshopu

7. dubna 2021

Vše je nyní jednodušší a ještě výhodnější!

  • objednejte si v pracovní den do půlnoci a druhý den vám nákup přivezeme
  • připravený nákup si můžete vyzvednout u libovolné Lidušky
  • nákupy od 399 Kč  vám v Plzni a blízkém okolí přivezeme až ke dveřím
  • cena rozvozu je u nákupů v hodnotě do 999 Kč je po Plzni 39 Kč, mimo Plzeň 70 Kč
  • u nákupů nad 1000 Kč je doručení mimo Plzeň za 31 Kč a po Plzni zcela zdarma
  • platba kartou nebo v hotovosti přímo řidiči při převzetí

Mapa rozvozu a kompletní nabídka na www.nakupulidusky.cz

Farmářský občasník

15. března 2021

U Lidušek nyní k nákupu dostanete první číslo Farmářského občasníku! První vydání je věnováno kuřecímu masu a můžete se těšit na trochu vzpomínání, povídání o kuřecí farmě, doporučení výživového poradce Petra Novotného i báječné recepty od Terezy Juppové.

Nově krmivo pro psy

27. února 2021

Dopřejte i svým mazlíčkům to nejlepší a přijďte na Roudnou vybrat si z masových konzerv a omáček Yoggies. Máme i speciální jogurt s nízkým obsahem laktózy, který může být nápomocen při řešení potíží s trávením.

Eshop opět bohatší, tentokrát o drogerii

28. ledna 2021

Nejoblíbenější prací a čisticí prostředky značky Jelen už najdete i na liduškovském eshopu.

Jelen na www.nakupulidusky.cz.

"Bezobal" koupíte nyní i přes eshop

23. ledna 2021

Skvělá zpráva pro všechny, kteří si od nás nechávají vozit nákup až dveře! Nově vám odvážíme i nežádanější bezobalové potraviny.

Bezobalové potraviny na www.nakupulidusky.cz.

PF 2021

30. prosince 2020

Milí přátelé,
přejeme vám všem ZDRAVÍ, na něm stojí většina našich jistot a plánů. Chraňte své blízké a s láskou pečujte i o sebe samotné. Přejeme vám všem ŠTĚSTÍ, dar jít mu naproti a objevovat je i v drobných maličkostech. A navíc vám všem přejeme ODHODLÁNÍ, které vám nebude síly brát, ale dávat. Nepochybujte o svých schopnostech a věřte si. My víme, že dokážete úžasné věci, a držíme vám palce.
Užívejte každého dne, máme vás rádi. 
Lidušky

Prodejna v Boettingerově ulici otevřena

16. září 2020

Děkujeme vám za skvělé přivítání na Borech. Jsme rádi, že jste si k nám už první den našli cestu v tak hojném počtu, a věříme, že se nám u nás zalíbilo a budeme se vídat stále :-)

16. září otevíráme borskou prodejnu!

12. září 2020

Všichni jste v den svátku sv. Ludmily zváni na otevření naší čtvrté liduškovské prodejny v Boettingerově ulici :-) Těšíme se na vás!

Farmářský bál bude v dubnu 2021

31. srpna 2020

Roušky nám jeden ročník vypustily, ale to nevadí! Opět vystoupí The Shower, dále se můžete těšit na Holky Od Podkovy, Dance by Lion's, Přelet M.S., tradiční ochutnávky farmářských dobrot i bohatou a jedlou tombolu :-) Večerem bude provázet Stanislav Jurík. Vstupenky z roku 2020 zůstávají v platnosti.

Chystáme v Plzni čtvrtý obchod v Plzni na Borech, otevíráme 16. září!

13. července 2020

Těšte se, čtvrtý liduškovský obchod bude na Borech v Boettingerově ulici. Otevíráme 16. září 2020, jste srdečně zváni na slavnostní otevření :-)

Děkujeme vám, jsme vám vděčni!

19. března 2020

Milí přátelé, ohromná vlna solidarity, která se valí republikou, nás naplňuje nadějí a vděkem. Šijí se roušky pro sousedy i nemocnice, zařizují nákupy pro seniory i hlídají děti. O to více nám chybí ze strany naší vlády úplně jednoduché prohlášení. Dovolte nám tedy udělat ho sami:

Drazí spoluobčané, děkujeme všem, kteří v těchto dnech pracujete ve svých profesích naplno a riskujete své zdraví, aby tato republika mohla žít. A děkujeme vám, kteří bez ohledu na své pohodlí nezištně pomáháte potřebným. Pouze za vašeho přispění mohou veškerá nařízení vlády fungovat. Bez vaší pomoci by nemohla pracovat ani řada zdravotních, sociálních a bezpečnostních složek státu, obchody, doprava, rozvážkové firmy a další nezbytné služby. Vážíme si vašeho nadšení a úžasné podpory v této nelehké situaci.

Děkujeme, jsme vám nesmírně vděčni a jsme na vás hrdi!

Iveta Churavá a Lidušky
za vládu České republiky

Využijte nákup online a dovoz až domů!

11. března 2020

Pokud se vám nechce pobíhat po obchodech, nezapomeňte, že můžete využít našeho eshopu s rozvozem po Plzni a okolí :-)

Jednoduchý nákup na www.nakupulidusky.cz

Sbírka pro Hájek vynesla více než 20 tisíc!!!

8. ledna 2020

Díky všem, kteří přispěli v předvánoční sbírce na výtah pro Centrum HÁJEK. V kasičkách a na účtu se dohromady sešlo úžasných 20.589 Kč! Ještě jednou vám děkujeme za nádherné vykročení do nového roku ❤️ 

Vánoční sbírka pro Hájek

15. prosince 2019

Od 16. do 23. prosince u nás probíhá vánoční sbírka pro Centrum HÁJEK 💕 Kasičku najdete u všech plzeňských Lidušek a spolu se budeme skládat na věc nesmírně důležitou. V terapeutickém centru a denním stacionáři nedaleko Šťáhlav, kde se rehabilitují děti s postižením, nutně potřebují další výtah.

Přispívat můžete do kasiček na liduškovských pultech nebo rovnou na transparentní účet 6775441001/5500. Darovat lze částky drobné, větší i buclaté :-) Za každou z nich vám předem děkujeme a posíláme přání nádherný a spokojených vánočních svátků ❤️

2. Farmářské vaření U Lidušky:

Francouzské bistro z českých surovin

12. října 2019

Zveme vás na 2. Farmářské vaření U Lidušky, které se bude konat v neděli 3. listopadu od 16 hodin ve farmářském bistru na Roudné. S Terezkou Juppovou se chystáme na francouzskou cibulačku, zapečený toust Corque madame a nebude chybět obrácený jablečný koláče Tarte Tatin. Prosíme o potvrzení účasti na mail I.churava@seznam.cz. Neváhejte, počet míst je omezen :-) Vstupné dobrovolné.

Otevíráme farmářské bistro!

28. května 2019

Dnes otevíráme první farmářské bistro v Plzni. Rychlý oběd i svačinu si můžete koupit na Roudné hned vedle liduškovského obchodu. Více o bistru na www.bistroulidusky.cz 
Přejeme vám dobrou chuť :-D

Nákup do krabice :-)

17. května 2019

Hledáte něco praktičtějšího než nákupní tašky? Něco skladného, co se vám dobře ponese do auta? Kupte si u Lidušek ekologickou nákupní krabici.

Spouštíme nový eshop

22. dubna 2019

V úterý 23. dubna spouštíme nový eshop www.nakupulidusky.cz. Jednoduše si on-line objednejte a druhý den si nákup můžete vyzvednout u vybraných Lidušek, nebo vám jej v Plzni a nejbližším okolí přivezeme až domů. Trvanlivé zboží vám pošleme kamkoli po republice.

Bálové poděkování

6. dubna 2019

Děkujeme vám všem za skvělý večer a doufáme, že se sejdeme i příští rok na 1. Farmářském bále "počtvrté"

Pojďte s námi na Instagram 

29. března 2019

Od nynějška si můžeme popovídat nejen v liduškovských obchodech a Facebooku. Jsme tu pro vás i na Instagramu https://www.instagram.com/ulidusky/ 

Zveme vás na farmářský bál

8. ledna 2019

5. dubna se již potřetí setkáme na Roudné na liduškovském bále :-) Těšte se na The Shower, Holky Od Podkovy, Tutti Voci, tradiční ochutnávky farmářských dobrot i jedlou tombolu :-) Večerem bude provázet Standa Jurík. Vstupenky budou opět k zakoupení u všech Lidušek.

Slovany slaví narozeniny 

15. listopadu 2018

Letí to, Liduška na Slovanech dnes slaví 1. narozeniny :-) Děkujeme vám všem za přízeň, jsme s vámi rádi :-)

Křest doubravecké Lidušky

30. září 2018

Zveme vás na křest třetí liduškovské prodejny v Plzni-Doubravce :-) Budeme rádi, pokud v úterý 9. října 2018 přijdete a spolu s námi oficiálně uvedete novou Lidušku do života :-)

Nový obchod bude na Doubravce

18. července 2018

Ano, třetí liduškovský obchod brzy otevřeme u zastávky Poliklinika Doubravka nedaleko obchodního domu Centrum. Nový kabát již má, nyní se chystají pulty, regály a další nezbytnosti. Hned jak bude vše hotovo, budete mezi prvními pozvanými na slavnostní otevření :-)

Děkujeme vám za Expedici Ka-Mi-Li :-)

5. června 2018

Gratulujeme Expedice Ka-Mi-Li a hluboce smekáme! A i my plníme náš slib a přispíváme částkou 2700 Kč, kterou jsme díky vám a Liduškám pro Karla, Michala a Lindu vybrali. DĚKUJEME VÁM VŠEM ❤️

Podpořte expedici Ka-Mi-Li

15. května 2018

Expedice Ka-Mi-Li je úžasný projekt party nadšenců, kteří pro dobrou věc přeběhnou Řecko! A my se rozhodli je na dálku podpořit v farmářském stylu. Dali jsme tudíž přednost dobrému jídlu před běžeckými botami :-) Kupte si u nás kdykoli až do 3. června kořenicí směsi z řecké kuchyně, halloumi na gril či olivový olej a my za každý prodaný kousek za vás pošleme 10 kaček na transparentní účet expedice - 3113822063/0800.

Vítáme statek Bemagro

20. března 2018

Na Roudné vítáme mezi našimi dodavateli Bemagro, největší biodynamický statek v České republice. Bude k nám dovážet mléčné bio produkty a zeleninu z jižních Čech.

Zveme na farmářský bál :-) 

27. ledna 2018

6. dubna se opět můžete těšit The Shower, předtančení a taneční dílnu Souboru písní a tanců JISKRA a nově i na rokenrolovou show TK Black&Wait. A co dále? Bohatá labužnická tombola, ochutnávky farmářských delikates a farmářský fotokoutek :-)

Lístky koupíte v obchodě U Lidušky na Roudné
(tel. 603 226 682, info@obchodulidusky.cz). Zamluvit si je lze i v druhém obchodě na Slovanské ul., kam vám je velmi rádi dovezeme :-) CENY LÍSTKŮ: sál 440 Kč/ks, balkón 390 Kč/ks, salónek 250 Kč/ks, k stání 190 Kč/ks

Speciální poděkování moderátorovi Standovi Juríkovi a Speaker Agency.

Otevíráme novou prodejnu!

21. listopadu 2017

Ve středu 22. listopadu otevíráme novou prodejnu v Plzni na Slovanské ul. 82. Těšíme se na vás a srdečně vás zveme i na oficiální slavnostní zahájení ve středu 29. listopadu, kdy také nám všem v 14 hod. požehná P. Robert Bergman. 

Soutěž s regionálními potravinami

17. listopadu 2017

Nakupte výrobky oceněné jako "Regionální potravina" a získejte tašku nebo nákupní košík :-)

Brzy otevíráme na Slovanech

29. října 2017

Již brzo pro vás otevřeme v Plzni nový obchod na Slovanské ulici :-) 

Hledáme novou Lidušku :-)

14. října 2017

Budeme potřebovat více Lidušek! Máme plány, pro které by se nám hodily další šikovné, usměvavé a nadšené slečny i dámy na dlouhodobou brigádu, hlavní i vedlejší pracovní poměr. Nabízíme prima partu a stále nové zážitky. Chcete vědět více? Zavolejte nám na tel. 603 226 682 nebo napište na info@obchodulidusky.cz. Těšíme se na vás :-)

Oslavte sv. Martina

5. října 2017

Nezapomeňte si na sváteční stůl včas zamluvit letošní svatomartinské víno a kulaťoučkou husičku přímo z farmy. Vše pro vás rádi zajistíme, stačí zavolat :-)

Slané quiche a sladké zákusky

20. září 2017

Na našich pultech najdete nově dvě úžasné novinky. V pondělí a středu přijíždějí slané koláče - quiche, které v úterý a ve čtvrtek můžete prostřídat sladkými zákusky od Dorty jako od táty :-)

Platby stravenkami

29. července 2017

Nově u nás můžete platit i stravenkami Sodexo. Na možnosti platby "stravenkovou" platební kartou pracujeme :-)

Novinka: Fit-day

19. července 2017

Fit-day vám pomůže vyřešit otázku, jak rychle připravit snídani či svačinu obsahující vše potřebné pro vaše tělo i duševní pohodu. České směsi Fit-day vám přinášejí smoothie, palačinky nebo koláče, v kterých nechybějí bílkoviny, minerály a sacharidy v tom správném poměru. 

Thank You America :-)

4. května 2017

Jsme z Plzně, a proto se i my těšíme na Slavnosti svobody. Díky hyršovské farmě jedeme na speciální americké víkendové menu :-)

Děkujeme, jste úžasní :-)

20. dubna 2017

Děkujeme vám za podporu Charitativního týdne DARUJ SRDCEM. V sbírkové kasičce v našem obchodě se sešlo fantastických 28 914 Kč!

Farmářský bufet

19.1.2017

Plníme první z našich novoročních předsevzetí a otevíráme poctivý farmářský bufet. Pracujeme na tom, aby nezůstalo jen u párků v rohlíku :-)

Slavíme jsme 2. narozeniny :-)

30.9.2016

Děkujeme vám všem za přízeň a rostoucí nadšení pro zdravé potraviny a jídlo z farem :-)

Nové klobásy

19.8.2016

Tak tuto novinku si rozhodně nenechte ujít! Představujeme vám plísňovou klobásu z lanžhotského řeznictví uzenářského mistra Miroslava Hakaly.

Proč je Liduška Liduškou

13.8.2016

Víte, kterou otázku slýcháváme v poslední době nejčastěji? Proč je naše Liduška zrovna Liduška? :-)

Maminka Ivety Churavé, majitelky našeho obchodu, se jmenovala Ludmila. A když se proto hledalo jméno pro naši patronku, bylo to velmi jednoduché a rychlé. Naše Liduška je ztělesněním všech předností, které má ideální parťačka mít - drží nad námi ochrannou ruku, je spolehlivá, skromná, pracuje od rána do večera a nikdy si ani slůvkem nepostěžuje, s úsměvem vítá naše zákazníky a ještě oznamuje světu, co je u nás nového. A my ji za to máme rád!

Vrcovické mléko zvítězilo

6.8.2016

Nedávno se v dTestu hodnotila čerstvá mléka. A vítězem se stalo Vrcovické mléko, které najdete i v našich regálech :-) Dobrou chuť!

Měníme mailovou adresu

3.8.2016

Nově nám prosím pište již jen na adresu info@obchodulidusky.cz, děkujeme.