ÚSMĚVY ZA PULTEM

Liduška

Milovaná a obětavá patronka, bez které si náš obchod neumíme představit.

Iveta Churavá, majitelka obchodů U Lidušky

Věří srdci a zdravému selskému rozumu.

životopis

Vlasta

Rozesmátá tryskomyš.  Není jasné, jak všechno stíhá, a podezíráme ji, že si do snídaňových kaší přidává nějaký stimulant!  S pusou od ucha k uchu zvládá všechno - papíry, frmol za pultem, přebírky zboží a dokonce i řešení všech problémů s technikou, před kterými ostatní Lidušky nestatečně utíkají. A doma to řeší se stejnou vervou. Natáhnout pohorky, sbalit rodinu a na ferraty!

Vendulka

Zodpovědná kamarádka.  Přesně ví, co zákazníkům chutná a čím jim udělat radost. Nemá ráda příkoří všeho druhu, dokonce je jí líto, když nikdo nechce z jitrnic tu nejmenší ...  A přestože se na krámu naběhá, o víkendu vyráží z rodinou na špacíry nebo se svým rybářem k vodě. Ve víkendovém nákupu většinou nechybí brownies od Sýkorů a téměř nikdy kus pořádného horšovského stejku na gril.

Janička

Nestát, nekoukat, běhat!  Činorodá zdravotní sestřička propadla farmářským potravinám natolik, že se do zelené zástěry přestěhovala nastálo a teď má Slovany na povel. Fitness nadšenkyně, která se pro skvělý pocit z pohybu staví na hlavu i na starty běžeckých závodů. Za pultem si báječně rozumí se zákazníky, kteří stejně jako ona jedou na bezmasém a bezlepkovém jídelníčku.

Štěpánka

Šťastný workoholik!  Když přijdete na Borech do zadního zádveří a cestou narazíte na kolo, víte, že Štěpánka už je v práci.  Snad nikdy ji nepotkáte bez úsměvu a díky daru vtipně a přesně pojmenovat aktuální dění kolem by se v pohodě uživila třeba psaním fejetonů.  Rozčilují ji díry v regálech, takže neustále doplňuje zboží a vylaďuje krám k dokonalosti. Až se bojíme, že jednou zapomene odjet domů...  

Alena

Chtěli byste mít ve firmě někoho, kdo dokáže zařídit a zorganizovat úplně všechno? Nedáme!  V práci vše podle pravítka, domácnost v ažúru, zahrada vyladěná, spokojená rodina a bezvadná parta přátel na cestování po svých i na kolech. To je naše Alenka, bez které by u Lidušek ledacos jednoduše nebylo...

Iva

Rebelie na srdci, upřímnost na jazyku.  Vstává ráno ve tři a i v tuto nestoudnou hodinu se dokáže namalovat a s úsměvem vyrazit do práce. Obdivujeme její energii, s kterou se vrhá do práce i do řešení každodenních úkolů. Perfektně a bleskurychle uvařit, naporcovat, uklidit. Ale je nám jasné, že u gruntování už je myšlenkami u své rodiny, pro kterou žije.

Iveta

Ta, co snad nestárne.  S úsměvem umí postavit k dílu nejen za pultem, ale i v papírech, aby vše sedělo v regálech i v kolonkách. Nesnáší "práci pro práci", energii neplýtvá zbytečně. Každou zimu už vyhlíží první sluníčko a pak hned léto, aby mohla vyrazit k moři. Z domácích radostí pak určitě nedá dopustit na plzeňské pivo, protože jak sama říká, dokonalé není potřeba měnit.  

Jana

Holka z vesnice, která zbožňuje město a které občas kvůli pracovnímu zápalu doma říkají Liduško.  Hledačka ideální rovnováhy - obětavá máma, která si ale umí doma vybojovat i chvilku pro sebe, usměvavý extrovert, který ve čtvrtek vyhlíží víkend bez zástěry a v neděli se už zase těší na zákazníky, které už většinou zná jménem. Vysněná dovolená patří slunečné Moravě a vinnému sklípku s partou přátel. Sportovní zážitky s radostí přenechává ostatním...  

Jirka

Nejobletovanější člen naší party.  Rozený Šumavák, který má na práci za sporákem glejt, ale přesto má raději frmol za pultem než v bistru. Nadšeně vítá gurmety, kteří si nechávají cetlovat šunku, a nebojí se ani úklidu a nepopulárního pucování výloh. Pondělky patří jeho reportážím z víkendového courání po vlastech českých.

Jitka

Liduškovská šampiónka.  Jitka je služebně nejstarší, stála za pultem již první den při otevření obchodu na Roudné. Má naprostý přehled přes veškeré dění a běda, když něco nelícuje nebo není pintlich - od úklidu, přes precizně nakrájené šunky až po mašličky na dárkových balíčcích. Zvládne všechno a někdy ji podezíráme, že dokáže být na více místech najednou. O víkendu nechává město za zády a vyráží na chalupu.

Pavla

Firemní estét.  Když je potřeba nachystat dárkový balíček, voláme Pavlu, která se něj vrhne s nefalšovanou radostí a vervou. Kvůli Liduškám změnila dres a my jsme rádi za posilu, která dokáže zapřáhnout nejen sebe, ale i všechny kolem.  Jede na kávové zrno a my jí tento doping s radostí dopřáváme. 

Veronika

Z pošťácké uniformy rovnýma nohama do zelené zástěry! Elánem nabitá paddleboardistka, která dá do přípravy vašeho nákupu celé své srdce. Nikdy nezapomene přibalit krásný úsměv gratis a pár milých vět milého. Práce s lidmi jí dobíjí baterky.