ÚSMĚVY ZA PULTEM

Liduška

Naše milovaná a obětavá patronka, bez které si náš obchod neumíme představit.

Iveta Churavá, majitelka obchodů U Lidušky

Věří srdci a zdravému selskému rozumu.

životopis

Vlasta

Rozesmátá tryskomyš.  Není jasné, jak všechno stíhá, a podezíráme ji, že si do snídaňových kaší přidává nějaký stimulant!  S pusou od ucha k uchu zvládá všechno - papíry, frmol za pultem, přebírky zboží a dokonce i řešení všech problémů s technikou, před kterými ostatní Lidušky nestatečně utíkají. A doma to řeší se stejnou vervou. Natáhnout pohorky, sbalit rodinu a na ferraty!

Vendulka

Zodpovědná kamarádka.  Přesně ví, co zákazníkům chutná a čím jim udělat radost. Nemá ráda příkoří všeho druhu, dokonce je jí líto, když nikdo nechce z jitrnic tu nejmenší ...  A přestože se na krámu naběhá, o víkendu vyráží z rodinou na špacíry nebo se svým rybářem k vodě. Ve víkendovém nákupu většinou nechybí brownies od Sýkorů a téměř nikdy kus pořádného horšovského stejku na gril.

Janička

Nestát, nekoukat, běhat!  Činorodá zdravotní sestřička propadla farmářským potravinám natolik, že se do zelené zástěry přestěhovala nastálo a teď má Slovany na povel. Fitness nadšenkyně, která se pro skvělý pocit z pohybu staví na hlavu i na starty běžeckých závodů. Za pultem si báječně rozumí se zákazníky, kteří stejně jako ona jedou na bezmasém a bezlepkovém jídelníčku.

Štěpánka

Šťastný workoholik!  Když přijdete na Borech do zadního zádveří a cestou narazíte na kolo, víte, že Štěpánka už je v práci.  Snad nikdy ji nepotkáte bez úsměvu a díky daru vtipně a přesně pojmenovat aktuální dění kolem by se v pohodě uživila třeba psaním fejetonů.  Rozčilují ji díry v regálech, takže neustále doplňuje zboží a vylaďuje krám k dokonalosti. Až se bojíme, že jednou zapomene odjet domů...  

Alena

Chtěli byste mít ve firmě někoho, kdo dokáže zařídit a zorganizovat úplně všechno? Nedáme!  V práci vše podle pravítka, domácnost v ažúru, zahrada vyladěná, spokojená rodina a bezvadná parta přátel na cestování po svých i na kolech. To je naše Alenka, bez které by u Lidušek ledacos jednoduše nebylo...

Iva

Rebelie na srdci, upřímnost na jazyku.  Vstává ráno ve tři a i v tuto nestoudnou hodinu se dokáže namalovat a s úsměvem vyrazit do práce. Obdivujeme její energii, s kterou se vrhá do práce i do řešení každodenních úkolů. Perfektně a bleskurychle uvařit, naporcovat, uklidit. Ale je nám jasné, že u gruntování už je myšlenkami u své rodiny, pro kterou žije.

Iveta

Ta, co snad nestárne.  S úsměvem umí postavit k dílu nejen za pultem, ale i v papírech, aby vše sedělo v regálech i v kolonkách. Nesnáší "práci pro práci", energii neplýtvá zbytečně. Každou zimu už vyhlíží první sluníčko a pak hned léto, aby mohla vyrazit k moři. Z domácích radostí pak určitě nedá dopustit na plzeňské pivo, protože jak sama říká, dokonalé není potřeba měnit.  

Ivona

Ve znamení hokyně. Už ve školce prodala kamarádce gumičku do vlasů za kulantní cenu.  Nejvíce miluje jídla, která vyvolávají na jídelníčku velké vášně - kulajdu a koprovku s bramborem. Knedlík nikdy a k ničemu! Fyzičku jí pomáhají udržovat psí parťáci a na odpočinek si ordinuje hory a sklenku vína.

Jana

Holka z vesnice, která zbožňuje město a které občas kvůli pracovnímu zápalu doma říkají Liduško.  Hledačka ideální rovnováhy - obětavá máma, která si ale umí doma vybojovat i chvilku pro sebe, usměvavý extrovert, který ve čtvrtek vyhlíží víkend bez zástěry a v neděli se už zase těší na zákazníky, které už většinou zná jménem. Vysněná dovolená patří slunečné Moravě a vinnému sklípku s partou přátel. Sportovní zážitky s radostí přenechává ostatním...  

Jirka

Nejobletovanější člen naší party.  Rozený Šumavák, který má na práci za sporákem glejt, ale přesto má raději frmol za pultem než v bistru. Nadšeně vítá gurmety, kteří si nechávají cetlovat šunku, a nebojí se ani úklidu a nepopulárního pucování výloh. Pondělky patří jeho reportážím z víkendového courání po vlastech českých.

Jitka

Liduškovská šampiónka.  Jitka je služebně nejstarší, stála za pultem již první den při otevření obchodu na Roudné. Má naprostý přehled přes veškeré dění a běda, když něco nelícuje nebo není pintlich - od úklidu, přes precizně nakrájené šunky až po mašličky na dárkových balíčcích. Zvládne všechno a někdy ji podezíráme, že dokáže být na více místech najednou. O víkendu nechává město za zády a vyráží na chalupu.

Pavla

Firemní estét.  Když je potřeba nachystat dárkový balíček, voláme Pavlu, která se něj vrhne s nefalšovanou radostí a vervou. Kvůli Liduškám změnila dres a my jsme rádi za posilu, která dokáže zapřáhnout nejen sebe, ale i všechny kolem.  Jede na kávové zrno a my jí tento doping s radostí dopřáváme. 

Veronika

Z pošťácké uniformy rovnýma nohama do zelené zástěry! Elánem nabitá paddleboardistka, která dá do přípravy vašeho nákupu celé své srdce. Nikdy nezapomene přibalit krásný úsměv gratis a pár milých vět milého. Práce s lidmi jí dobíjí baterky.