Pár slov majitelky obchodu

Farmářskými obchody se mi splnil sen a dalo by se říci, že snad i tajné holčičí přání. Dětství mám spojené s hospodářstvím mojí babičky a Manětínskem, jedním z nejkrásnějších míst západních Čech. Práci kolem zahrádky a zvířat jsem nebrala jako nutnost, spíše jako hru, protože mi vše přišlo zcela přirozené. Natrhat trávu, nakrmit králíky, dát slepicím, sebrat vajíčka ... Život šel dál, po škole jsem se vdala a osud mě zavedl znovu na vesnici a do místního kravína, kde jsem se starala o dojnice. Tato část mého života vzbuzuje mezi přáteli největší údiv, ale pro mě to byla skutečně práce nádherná a smysluplná. 

Když děti povyrostly, nastoupila jsem do firmy BEST, vyrábějící betonovou dlažbu a - slovy personalistů - začala budovat kariéru. Trošku románovou, protože z mladé holky, co poprvé sedí u počítače, jsem se postupně propracovala až na pozici generální ředitelky a 12 let ředitelovala. Za tuto šanci jsem dodnes nesmírně vděčná. Přesto jsem cítila, že tímto vše rozhodně nekončí a začala jsem snít.

Sen se splnil, mám nádherné farmářské obchody, získala jsem spoustu přátel mezi lidmi, kteří mají k přírodě stejný vztah jako já a také ctí zdravý selský rozum. Především však mám svoje Lidušky, bez kterých bych nedokázala vůbec nic. Vážím si zázraku, který mi nadělil tolik usměvavých lidí, kterým mohu bezmezně věřit a na které se mohu kdykoli spolehnout. Věřím, že je to i díky Lidušce, mojí mamince, která nade mnou a nad námi drží shůry ochrannou ruku.

Děkuju a miluju.

Iveta Churavá
majitelka obchodů U Lidušky