Pár slov majitelky obchodu

Narodila jsem se v roce 1965 na Manětínsku, v jednom z nejkrásnějších koutů západních Čech. Běh našich dnů řídila příroda, vše se řešilo srdcem a zdravým selským rozumem.

Dospívání mě logicky dovedlo na střední školu se zaměřením na ekonomiku zemědělství. Po svatbě jsem přijala místo v místním kravíně, abych mohla být nablízku své rodině. Bylo to krásné a smysluplné období mého života. V devadesátých letech jsem nastoupila na místo prodejní referentky v BESTu, nově postaveném závodě na betonové dlažby. Poprvé jsem pracovala na počítači, poprvé jednala se zákazníky. Prošla jsem řadou pozic a dvanáct let jsem pracovala ve funkci generální ředitelky. V roce 2004 jsem byla oceněna titulem Lady Pro. Přes všechny úspěchy mě pracovní vyčerpání přivedlo k rozhodnutí začít novou etapu svého života.

V roce 2014 jsem otevřela v Plzni-Roudné prodejnu U Lidušky. Liduška v názvu není pouhým obchodním jménem. "Patronka" Liduška je především vzpomínkou na moji maminku. Prodávám zdravé potraviny přímo z farem, zaměstnávám lidi s pozitivní energií. Věřím svému srdci a zdravému selskému rozumu.


Iveta Churavá, majitelka obchodu