SLUŽBY

E-shop

Objednejte si ještě přes www.nakupulidusky.cz a nákup vám přivezeme domů nebo do práce. Rozvážíme po Plzni a blízkém okolí.  

Nákup do tašky

Vyplňte si objednávkový lístek a ušetřete tak svůj čas. Velmi rádi připravíme váš nákup předem. Stačí lístek nechat s předstihem v naší prodejně nebo jej poslat na mail info@obchodulidusky.cz

Objednávka masa přímo z farem

Také jste si zamilovali chuť mas dodávaných rodinnými farmami? Pak jistě víte, že velikosti dodávek jsou omezeny kapacitními možnostmi těchto přírodních chovů. Využijte proto příležitosti a včas si vámi oblíbené druhy masa objednejte. Napište nám na info@obchodulidusky.cz, velmi rádi pro vás maso zajistíme. Nezapomeňte uvést své jméno i kontaktní telefon. Děkujeme.

CENÍK MASA

Potěšte své blízké dárkovými balíčky

Velmi rádi vám připravíme nádherné dárkové balíčky, které potěší každého milovníka českých farmářských potravin. Můžete si vybrat z naší nabídky, nebo vám připravíme balíčky podle vašeho přání.

Obložené tácy a mísy

Plánujete-li rodinnou oslavu, setkání s přáteli či pracovní raut, velmi rádi vám připravíme obložené tácy. Uzeniny a sýry nám dodávají osvědčení čeští výrobci a farmáři. Výběr jednotlivých druhů velmi rádi přizpůsobíme vašim chutím.

Dárkové poukazy

Hledáte ideální dárek? Věnujte dárkový poukaz a vaši blízcí si pak v našem farmářském obchodě sami vyberou podle své chuti to nejlepší z kvalitních českých potravin. Zvolit můžete dárkové šeky v libovolné hodnotě.