SLUŽBY

Pronájem prostor pro firemní akce

Součástí našeho farmářského obchodu na Lochotíně je i krásné bistro, které lze mimo provozní dobu využít k pořádání menších firemních akcí pro užší okruh zaměstnanců či obchodních partnerů. 
Chci více informací.

E-shop

Objednejte si ještě přes www.nakupulidusky.cz a nákup vám přivezeme domů nebo do práce. Rozvážíme po Plzni a blízkém okolí.  

Nákup do tašky

Vyplňte si objednávkový lístek a ušetřete tak svůj čas. Velmi rádi připravíme váš nákup předem. Stačí lístek nechat s předstihem v naší prodejně nebo jej poslat na mail info@obchodulidusky.cz

Potěšte své blízké dárkovými balíčky

Velmi rádi vám připravíme nádherné dárkové balíčky, které potěší každého milovníka českých farmářských potravin. Můžete si vybrat z naší nabídky, nebo vám připravíme balíčky podle vašeho přání.

Obložené tácy a mísy

Plánujete-li rodinnou oslavu, setkání s přáteli či pracovní raut, velmi rádi vám připravíme obložené tácy. Uzeniny a sýry nám dodávají osvědčení čeští výrobci a farmáři. Výběr jednotlivých druhů velmi rádi přizpůsobíme vašim chutím.

Dárkové poukazy

Hledáte ideální dárek? Věnujte dárkový poukaz a vaši blízcí si pak v našem farmářském obchodě sami vyberou podle své chuti to nejlepší z kvalitních českých potravin. Zvolit můžete dárkové šeky v libovolné hodnotě.