Velikonoční pomlázka z českých farem

Velikonoce patří k nejkrásnějším svátkům roku. Oslavujeme naději a rodící se nový život. Jejich neodmyslitelnou součástí jsou i krásné zvyky, bohatý sváteční stůl a odměna pro malé i velké koledníky. 

Jistě se i vy těšíte na zdobení vajíček, šťavnatou pečeni, nádivku, přípravu mazanců, jidášů a beránků. Plzeňské farmářské obchody U Lidušky vám nabízejí zajištění kompletního velikonočního nákupu. Připravte si seznam a my vám nákup dovezeme v Plzni a jejím okolí klidně až domů. Spolupracujeme s malými českými farmami a výrobci a můžeme vám proto garantovat, že od nás dostanete skutečně to nejlepší - maso, uzené, šunky, klobásy, pečivo, mléko, tvaroh, sýry, smetanu, máslo, vajíčka, med, mošty, koření, vše na pečení, sezónní ovoce a zeleninu, sladkosti pro děti a pro dospělé moravské víno nebo slivovičku.


Velikonoční nákup od Lidušek

Máte několik možností, jak si na Velikonoce dopřát to nejchutnější z českých farem:

  • Velmi rádi vás přivítáme v kterémkoli z našich plzeňských obchodů na Borech, Doubravce, Slovanech či Roudné. Bude pro nás potěšením vám nákup i předem připravit, abyste si jej mohli rovnou vyzvednout a ušetřili tak svůj čas.  
  • Druhou možností je nechat si dovézt nákup až domů. Na farmářském liduškovském eshopu si snadno vyberete, na co máte chuť, a pokud si objednáte ve všední den do půlnoci, druhý den odpoledne vám nákup nad 1000 Kč přivezeme až ke dveřím. Po Plzni je rozvoz zdarma, v okolí Plzně pak za přátelských 70 Kč. Mimo Plzeň jezdíme např. do Horní Břízy, Třemošné, Dolan. Litohlav, Rokycan, Šťáhlav, Chválenic, Přeštic, Přestavlk, Stodu, Zbůchu, Nýřan, Kozolup...
  • Pokud vám není cokoli jasné, nebo sháníte něco speciálního, napište nám na info@obchodulidusky.cz nebo zavolejte na tel. 603 226 682.

Přejeme vám nádherné Velikonoce plné štěstí, klidu a pohody! Lidušky